Member Login | Hot Deals | Jobs | Search
Home > 2015 Best of the Best Awards
Join Online Join - PDF Form Login To Renew
[adrotate banner="4"]

2015 Best of the Best Awards

Best-of-the-Best.png

AUTOMOTIVE

AUTOMOTIVE

 

Auto Dealership

 

Nominees:

Community Honda

Mazda of Puente Hills

Toyota of Whittier

 

Winner: Toyota of Whittier

 

Auto Detailing

 

Nominees:

Classic Touch Auto Detailing

Fix Auto Whittier

Pacific Auto Spa

SuperJay Detail

Transhine Auto Detailing

Whittwood Car Wash

Xtreme Tint

 

Winner: Whittwood Car Wash

 

 

Auto Parts

 

Nominees:

AutoZone

Mickey’s Garage

NAPA of Whittier

O’Reilly Auto Parts

Sherif’s Auto Care

 

Winner: O’Reilly Auto Parts

 

Auto Repair

 

Nominees:

Andy’s Garage

Barsom Automotive

Bill and Jim’s Auto Repair

Brother’s Automotive

Craig’s Automotive/ Dan’s Garage

Elite Auto

Exclusively Imports

Freds Automotive

Imperial Tire Plus

Jerry’s Garage

Meineke Car Care Center

Molina’s Automotive

Pacific Tires

Rick’s Auto Electric

Sherif’s Auto Care

Top Line Automotive

Uptown Auto Repair

 

Winner: Molina’s Automotive

 

Body Shop

 

Nominees:

Eckles Auto Body

Fix Auto Whittier

Golden West Coach

Greg’s Auto Body

Hadley Collision Center

Mr. Bill’s Auto Body & Paint Inc.

Precision Auto Body Repair

R.B. Paint & Body

Whittier Collision Center

 

Winner: Greg’s Auto Body

 

Tires

 

Nominees:

America’s Tire Store

American Tire Depot

Daniels Tire Service

Gutierrez Tires & Wheels

JD Tire Barn

Pacific Tires

Salina’s Tires & Wheels

 

Winner: American Tire Depot

 

Towing

 

Nominees:

Automobile Club of Southern California

Bob and Dave’s Towing

Graham’s Towing Service

Haddick’s Towing & Auto Body

Hadley Tow

Road Runner Specialty Towing & Transportation

U-Haul Whittier

 

Winner: Hadley Tow

 

Other Automotive Nominees:

Whittier Auto Transmissions

 

BEAUTY

 

Hair Salons/Barbers

 

Nominees:

Artika Hair Spa

Boulevard Beauty Bar

Couture Salon & Spa

Diva’s Hair Design

Family Afhair

Fantastic Sams

Friendly Hills Barbers

Great Looks Hair Studio

Hair Innovations

J Anthony Salon

Jazzy’s Nails and Spa

Kut n Beauty

Le Cheveux Attic

Mozart the Salon

Paloma & Friends

Red the Hair Studio

Reflections Salon

Salon Cheval

Salon D’Tangles

Salon Pin Up

Sweet Spot Salon, The

Tip Top Barber Shop

Uptown Girlz

Wicked Hair Salon

 

Winner: Salon Pin Up

 

Massage

 

Nominees:

Balanced Professional Massage

Cassie Hetrick – One Body Studios

Greenleaf Massage Spa

Massage Envy

Oasis Healing Arts

Renew Massage & Skin Care

Rollins, Jessica

Skin Room, The

Wendy Kreider, D.C.

Zen Den Spa, The

 

Winner: Massage Envy

 

Skin Care

 

Nominees:

Bel Viso Skin Care

Casa de Bellini

Let’s Face It!

Mahelia Skin Care & Spa

Picasso Medical Aesthetics

Renew Massage & Skin Care

Skin Perfect Medical Aesthetics

Skin Room, The

Sweet to the Soul

 

Winner: Let’s Face It!

 

Other Beauty Nominees:

Ellie Eyebrow Threading

In Style Nails

Skyy Nails

 

Business Service Providers

 

Banking

 

Nominees:

Bank of America

Chase

Credit Union of Southern California

F & A Federal Credit Union

Friendly Hills Bank

SchoolsFirst Credit Union

US Bank

Wells Fargo

 

Winner: Credit Union of Southern California

 

Bookkeeping

 

Nominees:

California Tax & Management

Graham, Melody CPA

Harvey & Parmelee, LLP, CPAs

Haas Business Service

Matson, Kolene CPA

Parker Tax and Bookkeeping

So Cal Business Solutions

Southern California Certified Bookkeeping

Theisen, Thomas CPA

Valentine, John

Walker, Christine, SRTP

 

Winner: So Cal Business Solutions

 

Computer Support

 

Nominees:

DigiCal

Geeks R Us

Global IT

P.C. Help Desk, The

RJ Computer Networks

 

Winner: DigiCal

 

Escrow Services

 

Nominees:

Adobe Escrow Corporation

Arden Escrow Services, Inc.

Focus Escrow

 

Winner: Focus Escrow

 

Insurance

 

Nominees:

Advanced Benefit Center

Automobile Club of Southern California

Farmers Insurance – Salvador de Leon

Hendersons Insurance Agency, Inc.

Partner Agency Insurance Services

Rood Insurance and Financial Services – State Farm Agency

State Farm – Cheryl Estep

State Farm – Joe Caviezel

Summer Group, The

 

Winner: Automobile Club of Southern California

 

Legal Services

 

Nominees:

Armando Villegas & Associates

Barber, Darren W.

Bewley, Lassleben & Miller, LLP

Dewberry, Richard

Koestner, Marie

Law Office of David Pickard

Law Office of Robert L. Haendiges

Law Offices of Steven Ibarra

Legal Shield

My Attorney LA

 

Winner: My Attorney LA

 

Printer/Graphic Design

 

Nominees:

ACRO Printing Inc.

Rad Custom Signs

Reliable Printing

Uptown Printing & Graphics

 

Winner: ACRO Printing Inc.

 

Promotional Products

 

Nominees:

ACRO Printing Inc.

Called Promotions

Mr. B’s Tees

Nordbak’s Promotional Products

Promo Guy

 

Winner: ACRO Printing Inc.

 

Property Management

 

Nominees:

MAP Property Management, Inc.

Pabst, Kinney & Associates, Inc.

Woodruff Properties

 

Winner: MAP Property Management, Inc.

 

Realty

 

Nominees:

Casado, Daniel – Realtor

Fox, Kevin and Laura – Realtors

Keller Williams Whittier – Crotwell

Lowinger, Carla Ramsing – Realtor

Realty Executives Cornerstone

Whittier Brokers

 

Winner: Whittier Brokers

 

Tax Prep

 

Nominees:

California Tax and Management

GMA Management Services

Graham, Melody CPA

Hart and Vandenberg, CPAs

Harvey & Parmelee, LLP, CPAs

Jackson Hewitt

Janowicz, Catherine M. CPA

Jere E. McDonald, An Accountancy Corporation

Legend Tax

Lissin, Liz

Mericle, Joe C. MBA, CPA

Parker Tax and Bookkeeping

Rahm, Steve CPA

Roberts, Carol

Theisen, Thomas CPA

Valentine, John


Winner: Mericle, Joe C. MBA, CPA

 

Web Designer

 

Nominees:

AIT Support Services

DigiCal

Global IT

P.C. Help Desk, The

 

Winner: DigiCal

 

Other Business Service Provider Nominees:

Bowen-Meyers & Associates

Avina, Emanuel – Ameriprise Financial

McDonnell Group

Papa, Gabriel – New York Life

PTCS Company

Reliance Mortgage Service, Inc.

World Financial Group

 

 

DINING

 

Bakery/ Desserts/Cupcakes

 

Nominees:

Corner Bakery Café

Courtney French, Pastry Chef

Crepes & Grapes Café

Dunkin Donuts

El Tepeyac Café

Emmy Doo’s

Hollywood Bagels

JK Donuts

Lucky Treats

New York Bagels LA

Northwoods Inn

Panera Bread

Phlight

Simply Delicious

Simply Irresistible Cakes & Desserts

Stuie’s Brooklyn Bagel Bakery

Sugar and Spice

Sweet Dreams Desserts & Bistro

Uptown Sweets

Village Sweets

 

Winner: Panera Bread

 

Bars/Craft Beer

 

Nominees:

6740 Pub & Grill, The

Bambooze Sushi and Brew House

Bottle Room, The

Cellar Bottle Shop, The

Geezers

Mimi’s Café

Phlight

Red Robin

Rusty Monk, The

Sage Restaurant & Lounge

Spin Lounge, The

 

Winner: Rusty Monk, The

 

Breakfast

 

Nominees:

Arthur’s Coffee Shop

Bailey Street Kitchen

California Grill

Crepes & Grapes Café

Forking Good Café

Friendly Hills Country Club

Greenleaf Café

Habit, The

IHOP

Jack’s Whittier Restaurant

Mimi’s Café

Mimo’s Cafe

New York Bagels LA

NORMS Restaurant

Rocky Cola Café

Ruby’s Diner

Sage Restaurant & Lounge

Scotty’s Family Restaurant

 

Winner: Scotty’s Family Restaurant

 

Burger

 

Nominees:

6740 Pub & Grill, The

Bailey Street Kitchen

Bottle Room, The

California Grill

Douglas Burgers

Five Guys

Golden Ox

Habit, The

In-N-Out Burger

Mimo’s Café

Norm’s Famous Charbroiled Burgers

Orchard’s Fresh Foods

Phlight

Rick’s Drive In and Out

Rocky Cola Cafe

Ruby’s Diner

Rusty Monk, The

Sophia’s at Radisson Hotel Whittier

Tam’s Burgers

Vintage Café

 

Winner: Norm’s Famous Charbroiled Burgers

 

Casual Dining

 

Nominees:

Pizza Studio

Rick’s In & Out Burger

Ruby’s Diner

Togo’s Eatery

 

Winner: Ruby’s Diner

 

Catering

 

Nominees:

Bakery 4 Less

Bella Events Catering Company

Bon Appetit @ Whittier College

Café n Stuff

California Grill

Catering by Herach & Ara

Chris & Pitts

Crepes & Grapes Café

El Tepeyac Café

Forking Good Cafe

Lascari’s Italian Deli

Tacos Baja

Togo’s Eatery

Vintage Café

 

Winner: California Grill

 

Cocktail

 

Nominees:

Cellar Bottle Shop, The

Dal Rae Restaurant

Friendly Hills Country Club

New Canton Chinese Restaurant

Radisson Hotel Whittier

Sage Restaurant & Lounge

Seta

Vintage Café

 

Winner: Seta

 

Coffee Shop

 

Nominees:

Arthur’s Coffee Shop

Coffee Bean & Tea Leaf, The

Corner Bakery Café

Crepes & Grapes Café

Dunkin Donuts

Forking Good Café

Greenleaf Café

Jack’s Whittier Restaurant

Mimo’s Café

NORMS Restaurant

Rocky Cola Café

Ruby’s Diner

Scotty’s Family Restaurant

Starbucks

Talia’s Coffee Co.

 

Winner: Jack’s Whittier Restaurant

 

Family

 

Nominees:

6740 Pub & Grill, The

Bailey Street Kitchen

Bizarra Capital

California Grill

Canoe Café

Cat and the Custard Cup, The

Chris & Pitts

Ciao Italia Ristorante

Crepes & Grapes Café

El Tepeyac Café

Greenleaf Café

Jack’s Whittier Restaurant

Lascari’s Italian Deli

NORMS Restaurant

Olive Garden

Pizzamania

Red Robin

Rocky Cola Café

Ruby’s Diner

Rusty Monk, The

Scotty’s Family Restaurant

Senor Peppers

Silver Palace

Tacos Baja

Thai Table Restaurant

Togo’s Eatery

 

Winner: California Grill

 

Fine Dining

 

Nominees:

Azabu Restaurant

Clearman’s Steak n Stein

Dal Rae Restaurant

Dattilo Ristorante

Friendly Hills Country Club

Phlight

Portsmouth

Rusty Monk, The

Sage Restaurant & Lounge

Seta

Tacos Baja

Vintage Café

 

Winner: Phlight

 

Frozen Treats

 

Nominees:

Baskin Robbins

Emmy Doo’s

Frugo’s Yogurt

Rockies Frozen Yogurt

Ruby’s Diner

Talia’s Coffee Co.

Yogurtland

 

Winner: Yogurtland

 

Happy Hour

 

Nominees:

6740 Pub & Grill, The

Bambooze Sushi & Brew House

Bottle Room, The

Cellar Bottle Shop, The

El Cholo

El Tepeyac Café

Joy Sushi

Marie Calendar’s

Original Roadhouse Grill

Phlight

Radisson Hotel Whittier

Seta

Shakey’s Pizza

Vintage Café

 

Winner: Bottle Room, The

 

Lunch

 

Nominees:

6740 Pub & Grill, The

Bailey Street Kitchen

Bizarra Capital

California Grill

Chipotle

Chris & Pitts

Crepes & Grapes Café

Datillos Ristorante

El Tepeyac Café

Honey Baked Ham

Lascari’s Italian Deli

Marie Calendars

Mimo’s Café

Mr. Sandwich

New York Bagels LA

Olive Garden

Orchard’s Fresh Foods

Panda Express

Panera Bread

Red Robin

Ruby’s Diner

Silver Palace

Tacos Baja

Togo’s Eatery

Veracruz

 

Winner: Tacos Baja

 

Pizza

 

Nominees:

3 Alarm Pizza

Barro’s Pizza

Blackjack Pizzeria

Brickhouse Pizza

Ciao Italia Ristorante

Domino’s Pizza

Double or Nothing Pizza

Joe Peep’s NY Pizza

La Pizza Loca

Lascari’s Italian Deli

Little Caesars Pizza

Marco Polo Pizza

Papa John’s

Papa Murphy’s

Paramore Pizza

Pizza Station

Pizza Studio

Pizzamania

Stuft Pizza

Tony’s Pizza

Uptown Pizza Co.

 

Winner: Brickhouse Pizza

 

Specialty

 

Nominees:

6740 Pub & Grill, The

Azabu Restaurant

Bizarra Capital

Brickhouse Pizza

Ciao Italia Ristorante

Casa Jimenez

Chipotle

Crepes & Grapes Café

Dakara Sushi

Datillo Ristorante

El Camino

El Cholo

El Tepeyac Café

Joy Sushi

La Casita Olvera

La Victoria

Lascari’s Italian Deli

Luna Estrella Mexican Cocina

Mr. Giant

Munguia’s Restaurant

Orange House Take Out

Phlight

Pho & Roll

Rosarito Taco Grill

Tacos Baja

Uptown Mexican Café

Veracruz

Vic’s Tacos

Zumaya’s Mexican Café

 

Winner: El Tepeyac Café

 

Wine Selection

 

Nominees:

Bottle Room, The

Cellar Bottle Shop, The

Phlight

Rusty Monk, The

Seta

Trader Joe’s

Uptown Liquor

Vintage Café

 

Winner: Trader Joe’s

 

Other Dining Nominees:

Steve’s BBQ

Gu Thai

 

Fitness

 

Dance Studio

 

Nominees:

Claylees’s Dance Academy

Dance Image

L.A. Dance Connection

Michael Seril Fitness Studio

One Body Studios

RMH Dance & Productions

Studio "Danza Folklorica de Colores"

 

Winner: RMH Dance & Productions

 

Organic/Health Foods

 

Nominees:

Advocare – Desiree Boyle

Herbie’s Natural Foods

Sprouts

 

Winner: Herbie’s Natural Foods

 

Vitamins/Supplements

 

Nominees:

Bright Plaza Pharmacy & Home Medical Equipment

Herbie’s Natural Foods

Sprouts

 

Winner: Herbie’s Natural Foods

 

Fitness Studio

 

Nominees:

24 Hour Fitness

Balanced Energy Studios

Crossfit Whittier

Fit Body Boot Camp

Greenleaf Yoga

Iron Dog Fitness

Kidspace

LA Fitness

Michael Seril Fitness Studio

One Body Studios

Project Crossfit

Studio "Danza Folklorica de Colores"

YMCA of Greater Whittier

 

Winner: YMCA of Greater Whittier

 

Other Fitness Nominees:

Dragon Fire

 

Health Care Providers

 

Acupuncture

 

Nominees:

Kenkou Acupuncture & Wellness

Oasis Healing Arts

Uptown Wellness Center

 

Winner: Uptown Wellness Center

 

Audiology

 

Nominees:

Miracle-Ear

Western Hearing Aid Center

Whittier Hearing Center

 

Winner: Whittier Hearing Center

 

Chiropractor

 

Nominees:

De Souza, Nadina D.C.

Des Roches, Kim

Dr. Caren’s Support with Style

Enos, Andrew D.C.

Friends Chiropractic

Harrod Chiropractic

Kreider, Wendy D.C.

Mora, John D.C.

Paredes, Delicia (Uptown Wellness Center)

Rosano, Jason D.C.

The Joint.. The Chiropractic Place

Vidal, Sandy (The Zen Den Spa)

 

Winner: Friends Chiropractic

 

Counseling

 

Nominees:

French, David PhD

Intercommunity Counseling Center

Spiritt Family Services

Whole Child, The

 

Winner: Whole Child, The

 

Dentist

 

Nominees:

Armienta, Ruben D.D.S.

Atlantic Dental Group

Clements, Stuart D.D.S.

Ezaki, Ramsey D.D.S.

Mandalay Dental Office

McDermaid, Jeffrey D.D.S.

Miya, Roger D.D.S.

Moegling, Gregory D.D.S.

Muller, Jeffrey D.D.S.

Novak, Brian D.M.D., Inc.

Parminter, Robert D.D.S.

Perez, David D.D.S.

Perri, Bigley & Parvizpour Dental Corporation

Queen, Stacey D.D.S.

Ramirez, Ralph D.D.S.

Roodzant, Gerald D.D.S.

Sudick, John D.D.S.

Tanabe, Theodore D.D.S.

Whittier Dental Arts

Wong, Wayne D.D.S.

 

Winner: Sudick, John D.D.S.

 

Doctor

 

Nominees:

Coulson, Laura M.D.

Darwish, Riad M.D.

Elkin, Howard M.D.

Galbreath, Ronald M.D.

Ghiya, Dinesh M.D.

Gray, Brent M.D.

Holmes, Randolph M.D.

Huang, Kevin M.D.

Istrate, Simona CNM

Kokoris, Nicholas M.D.

Maguire and Welsh Medical Group

Madrid, Sandra M.D.

Magged, Mark M.D.

Martinez, Norma M.D.

Mendez, Alexander M.D.

Miyamoto, Keith M.D.

Nayak, Sudhaker M.D.

PIH Health

Reece, Edward M.D.

 

Winner: Gray, Brent M.D.

 

Ophthalmology

 

Winner: Marshburn Eye Center

 

Senior Care

 

Nominees:

Brookdale – Central Whittier

Brookdale – Uptown Whittier

DialMED Home Care

Home Instead Senior Care

Mirada Hills Rehabilitation and Convalescent Hospital

Oakmont of Whittier

Posada Whittier

Visiting Angels

 

Winner: Brookdale – Uptown Whittier

 

Other Health Provider Nominees:

AcuVision Family Optometry

Fabrizio, Suzanne O.D.

Golden Optometric Group

King, Don M.D.

Lin, Gene M.D.

Rice, Derek O.D.

 

Home Service Providers

 

Carpet Care

 

Nominees:

Pro-Tech Carpet & Tile Care, Inc.

Stanley Steemer

STAR Kleaners

 

Winner: Pro-Tech Carpet & Tile Care, Inc.

 

Electrician

 

Nominees:

Berokoff Electric

Epic Power Systems

Fusion Electric

Harrison Electric

Star Electric Systems

 

Winner: Harrison Electric

 

General Contractor

 

Nominees:

Associated Cabinets

Braaksma Construction

DC General Contractor

H & S Fix It All

Hebert Design Werks

JJM Services, LLC

Kimber Company

MPG Construction Inc.

Sam Nowak and Sons Construction

South Coast Inc.

 

Winner: MPG Construction Inc.

 

HVAC

 

Nominees:

Aloha Air Conditioning, Inc.

Ben-Air Heating & Air Conditioning

E.C. Air Conditioning

Mechanic Refrigeration

Norwalk-La Mirada Plumbing + HVAC

 

Winner: Aloha Air Conditioning, Inc.

 

Landscaping

 

Nominees:

California Arborist

Cole’s Landscaping

Groveland Tree and Landscape

Neel Landscaping & Design

Pacific Rim Landscape

S & S Landscaping

 

Winner: California Arborist

 

Pest Control

 

Nominees:

Lady Bugs Environmental Termite & Pest Control

Rousselle Termite & Pest Control

Pro Source Pest Control & Prevention Inc.

 

Winner: Lady Bugs Environmental Termite & Pest Control

 

Plumbing

 

Nominees:

Allessandro Plumbing

Bell Plumbing & Heating

Ben’s Plumbing & Rooter

City Plumbing Service

Coleman Plumbing Company

Gabriel Plumbing

Haendiges Plumbing

Norwalk-La Mirada Plumbing + HVAC

R.K. Knight Plumbing

Shaffer Plumbing

Ted Dean Plumbing, Inc.

TNT Rooter

 

Winner: R.K. Knight Plumbing

 

Other Home Service Provider Nominees:

Future Tech 1

Oasis Natural Cleaning

Servpro of Whittier

 

Non-Profit Organizations

 

Nominees:

Autism Society

Boys & Girls Club of Whittier

Community Advocates for People’s Choice, Inc. (CAPC)

Concept 7

L.E.A.R.N

Spiritt Family Services

Whole Child, The

 

Winner: Boys & Girls Club of Whittier

 

Retail

Apparel

 

Nominees:

Doncaster Consultant – Mary Rawalt

Goodwill

Haus of Lusus

Houzz Party Clothing

Jeyn’s Boutique

King Richards

Kohl’s

Low Down and Dirty Designs

Ross

Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

Teri Medina’s Really Great Stuff

Tjmaxx

 

Winner: Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

 

Boutique

 

Nominees:

Bloom

Boardwalk

Casita del Pueblo

Haus of Lusus

Houzz Party Clothing

King Richards

Laura’s Boutique

Local Fixture

Lunasol Mexican Vintage

Margarita’s Fashions

Pour Le Bain

Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

Shop the Runway

Simply Susie’s Boutique

Soho

Sweet to the soul

Tender Tush, The

Teri Medina’s Really Great Stuff

Up*Scale Collectibles

Uptown Bombshell Boutique

Vintage Vogue

Wonder Emporium, The

 

Winner: Wonder Emporium, The

 

Furniture

 

Nominees:

A to Z Mart

Hector’s Furniture

JDK Furniture Specialty

King Richards

Michaels Furniture

 

Winner: King Richards

 

Specialty Shops

 

Nominees:

A to Z Mart

Dharma Center Bookstore

Flag Shop, The

Half-Off Books

Herbie’s Rock Pile

Jimmy’s USA

King Richards

Local Fixture

Pour Le Bain

Trax Shoes

Village Sweets

Wonder Emporium, The

 

Winner: Wonder Emporium, The

 

Vintage/Resale

 

Nominees:

Goodwill

King Richards

Melrose Vintage

Philanthropy Shop

Up*Scales Collectibles

Wonder Emporium, The

 

Winner: King Richards

 

Other Retail Nominees:

Graphic Motion Custom T-Shirts

Marsden’s Pedorthics

Trader Joe’s

 

Special Events

 

Flowers

 

Nominees:

Dakoda’s Garden

Flowers 4 Less

Heavenly Blooms

Scotty’s Flowers & Gifts

Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

Von’s

 

Winner: Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

 

Photographer

 

Nominees:

Alicia Bravo Photo Design

Ashley French Photography

Elias Photography

GB Pictures

Miguel Pola Photography

Rebecca Merlino Photography

Say Cheese Photography

Steve Burns Photography

 

Winner: Rebecca Merlino Photography

 

Venue/Banquet Facility

 

Nominees:

American Red Cross

Crystal Marquis

Friendly Hills Country Club

Harmony Center for Spiritual Living

Radisson Hotel Whittier

Ruth B. Shannon Center for the Performing Arts, The

Sage Restaurant & Lounge

Swiss Park Banquet Facility

 

Winner: Friendly Hills Country Club

 

Wedding Planner

 

Nominees:

A Special Event

Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

Ortega, Luz (Radisson Hotel Whittier)

 

Winner: Shannon G’s Flowers, Party Planning, Gifts & More

 

Other Special Events Nominees:

MIJO Entertainment

 

Other Non-Category Nominees:

AllStar Cable Product, Inc.

Grandmother Turtles

Margo’s Family Child Care

Montes Camera

Morningstar Christian Chapel

My Friend’s House